0212 886 1733
SAYFALAR

Vale Çağrı Sistemleri

Kablosuz Vale Çağrı Sistemleri; Restoran, Cafe, Otel, Tatil köyleri, Hizmet noktaları V.B yerlerde müşteri memnuniyetini arttırmak ve servis hizmetlerinin en üst seviyede sunulmasını sağlamak amacı ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu sistem sayesinde Araç Park noktasına gitmeden önce bulunan noktadan çağrı butonuna basılarak aracın hazırlanması çağrısı gönderilir. Araç servis hizmetinin verileceği noktaya getirilerek müşterinin memnuniyeti sağlanır.

Günümüz hizmet sektöründe rekabet koşullarının en üst seviyede olduğu süreçte mükemmel ve en hızlı hizmet sunularak, müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede olması sağlanır.

 

Vale çağrı sistemleri;

Çağrı butonları OV 2

Çağrı alıcı ekranı OM 99,OPC 999

Mobil Çağrı Saat alıcı OS 9999

Repeater RPT 01 (Repeater mesafenin çok uzun olduğu durumlarda kullanılmak üzere Sinyal tekrarlayıcı) cihazlarından oluşmaktadır.

 

KULLANIM ŞEKLİ

• Müşteri işletmeye geldiği andan itibaren, görevli tarafından kendisine verilen Araç çağrı butonu sayesinde işletmeden ayrılmadan önce Araç çağrı butonuna basarak aracının hazırlanmasını ister, Çağrıyı alan Vale park görevlisi Ekran ya da kolunda taşıdığı saat alıcı sayesinde kaç numaralı araç çağrı bilgisini görerek Aracın hazırlanmasını sağlayarak hizmetini sonlandırır.
Kablosuz Çağrı Butonları

ABS plastik ,şık tasarım,su geçirmez özelliğe sahip malzemeden üretilmiştir. (OV 2)

 

Dijital Alıcı Ekran gösterge panosu (LED) ve Mobil Alıcı Saat

Modellere göre değişebilen ABS ve Alüminyum malzemeden üretilmiş, ses ve ışık uyarısı bulunan 3 ve 4 karakterli ledli alıcı gösterge panosudur. (OM 99, OPC 999) Tüm gelen çağrılar, alıcı ekran hafızasında saklanır ve sırasıyla gösterilir. Eş zamanlı olarak gelen tüm çağrılar Mobil Saat Alıcı (OS 9999) sayesinde ekranda görülerek hızlı ve acil hizmet tamamlanmış olur.