0212 886 1733
SAYFALAR

Aerosol Söndürme Sistemleri

Büyüyen iş alanlarının güvenliğini almak ve gerekli tedbirleri alarak gerek iş alanlarının gerek evlerin ve gerekse de bu alanlarda kalanların can ve mal emniyetini korumak, yetkililerin en büyük görevlerinden biridir. Günümüzde en çok meydana gelen ve en çok hasara sebebiyet veren durumların başında yangınlar gelmektedir. Yangınlar, karşı konulmaz musibetler olarak değerlendirilir ve öncesinden tedbirler alınmadığında kesinlikle başa geldiğinde büyük oranda maddi ve manevi kayıplara neden olur. Aerosol söndürme sistemleri, tüm bu yaşanabilecek olumsuz olaylara karşı tedbir almak isteyenler için tasarlanmış bir yangın söndürme sistemidir. Kullanım alanlarının geniş olmasının yanında, kolay kullanılır özelliklere sahip olması da ayrıca değerlendirilmesi gereken özelliklerindendir.

Aerosol söndürme sistemleri ile güvenliğinizi alın

Özelikleri ile kullanılan alanlarda en iyi şekilde koruma görevi sağlayan yangın söndürme sistemleri, otomatik çalışan elektronik sistemler olduğu için basınçlı gövdelerde bulunmasına gerek yoktur. Duvara veya tavana monte edilebilen Aerosol söndürme sistemleri, Jeneratörün çalışması, hem elektronik otomatik, hem elektronik manüel hem de ısı sensörü ile otomatik ve koordineli bir şekilde çalışır. İş yerlerinde ve yaşam alanlarının diğer tüm bölümlerinde kullanılabilen son sınıf teknolojik ürün ile kendinizi ve çevrenizi koruma altına alabilirsiniz. Fabrikalar, lokantalar, üretim tesisleri, kimya sanayileri ve daha birçok yerde kullanıma uygun olan sistemler sayesinde güvenliğinizi en iyi şekilde sağlayacaksınız.

Aerosol  Güvenilir Yangın Söndürme Sistemleri

Yangın sistemlerinde en önemli detaylardan biri de sağlıklı çalışan panellerin tercih edilmesidir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi özellikle yangın tehlikesinin fazla olduğu yerlerde sistemleri kullanmak kaçınılmazdır. Bu nedenle en güvenilir markalardan birini tercih etmeniz gerekmektedir. Aerosol söndürme sistemleri, bu konuda kendini kanıtlamış ve dünya kalite standartları ile üretilmektedir. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve kurulum talebinde bulunmak için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.