0212 886 1733
SAYFALAR

Teletek Yangın Sistemleri

Bulgaristan’da olan Teletek Grup holdingin bünyesinde yer alan yangın sistemleri, çalışması, özellikleri ve güvenirliği ile yangın sistemleri arasında en çok tercih edilen markalardan biridir. Üretimleri tamamen kullanıcı odaklı olarak hazırlanılan sistemler, özellik ve detay bakımından sınıfındaki diğer markaları fazlasıyla geride bırakmaktadır. Türkiye’de ve Avrupa’da güvenilir bir marka olarak kendinden söz ettirmesi, kullanılan alanlarda beklentilerin ötesinde güvenlik sunması gibi birçok özelliği ile bilinen Teletek yangın sistemleri, büyüyen iş dünyasında güvenlik önlemi almak isteyenlerin en büyük destekçisidir. Sistemlerin kolay kurulur olabilmesi ve LCD panelden kolay kontrol edilebilmesi ayrıca kullanım alanları ve kullanıcılar açısından kolaylık sağlamaktadır.

Teletek Yangın Sistemlerinde Güvenilir Marka

Günümüzde iş hacimlerinin her geçen gün daha da büyüdüğüne tanık olmaktayız. Bu sebeple güvenlik önlemlerinin alınması da kaçınılmaz konular olarak karşımıza çıkıyor. Yangın sistemleri, herhangi bir personel çalıştırmaya gerek bırakmadan ortamın yangınlara ve olabilecek yangın olaylarına karşı korumasını sağlarlar. Birçok markanın piyasada yer alması, kullanıcılar açısından farklı alternatifleri değerlendirme olanağı sunmaktadır. Ancak özellikler bakımından incelendiğinde ve referans sayısı bakımından bakıldığında Teletek yangın sistemleri sektörün en çok tercih edilen ürünleri olarak kendini göstermektedir. Elbette bunun en büyük nedeni geniş kullanım alanlarına sahip olması ve özellikleri ile tehlikeli durumlara karşı tedbir alabilmesidir.

Teletek Yangın Sistemleri İle İş Yeriniz Güvende!

Özellikle fabrika, üretim tesisleri ve çok sayıda kişinin çalıştığı yerlerde yangın ve diğer afetlere karşı tedbir almak zorunludur. Geri dönüşü olmayan maddi ve manevi hasarlarla karşı karşıya kalmamak için yapılması gereken en önemli şey güvenliği önceden sağlamaktır. Teletek yangın sistemleri ile bu dediklerimizden çok daha fazlası yapılabilmektedir. Kısa sürede montaj ve kurulum kolaylığına sahip yangın sistemleri ile hem işinizi hem de çalışanlarınızı güvence altına alabilirsiniz.