0212 886 1733
SAYFALAR

Güvenli Okul Projesi Sistemleri

Okullar eğitim ve öğretim yuvalarıdır. Çocukların kendilerini güvende hissettikleri ve gelişimlerinde en büyük destekçilerini buldukları kurumlardır. Güvenlik konusu çocuk için oldukça önemlidir. Özellikle de günümüz şartlarında güvenlikle ilgili tüm detayların hassasiyetle incelenmesi ve sağlanması gerekir. Bu konuyla ilgili olarak Millî Eğitim Bakanlığı da pek çok çalışma yürütmektedir. Bu çalışmalardan birisi de “Güvenli Okul Projesi” kapsamında yürütülen çalışmalardır. Bu proje kapsamında okullara kamera kurulması ve bu kameraların Emniyet’in sistemine entegre edilmesi planlanmıştır. Bu sayede tüm okulların çevresi, güvenlik kameraları ile takibe alınabilecektir. Firmamız tesislerde akıllı sistemler sektöründe başarıyla hizmet sunar. Sektörümüz her geçen gün gelişen ve daha da önemli bir hale gelen bir sektördür. Bizler de bu alanda gerekli olan şartnameleri uzmanlıkla hazırlar ve proje kapsamında ihtiyaç duyulanlara göre sistemi kurarız. Bu sayede okullar gerçek anlamda çok daha güvenli bir hale gelir.

Teknolojinin Ve Kalitenin Buluşması

Güvenli okul projesi kapsamında okul çevreleri takip altında tutulacaktır. Burada amaç okul etrafında oluşan tehditlerin tespit edilebilmesi ve önlenebilmesidir. Okul çevrelerinde uyuşturucu satıcıları başta olmak üzere pek çok tehlike unsuru olabilir. Bu kapsamda okul çevresinin takibi büyük önem taşır. Ayrıca proje kapsamında oluşturulacak olan bir polis birimi de vardır. Bu birim sadece okullardaki asayişlerle ilgili olacaktır. Tüm ülke genelinde genişletilecek olan projenin ilk adımları terör bölgelerinde atılacaktır. Sonrasında alt yapısı tamamlanan tüm okullara entegre edilmeye devam edilecektir.

Proje kapsamında yapılacak olan işlerin tüm detayları çok önemlidir. Belirlenen koşullar, işin teknik ve özel durumları, işle ilgili tüm ayrıntılar madde madde belirlenmelidir. Kurumumuz gerekli olan alt yapıyı, gerekli olan kamera sayısını ve özelliklerini en ince ayrıntısına kadar belirler. Çünkü işi yapan olarak gerekli olan her detayı bizden başka daha iyi kimse bilemez. Bizler ihtiyaç duyulan her şeyin detayını hassasiyetle oluşturur ve bu bağlamda gerekli olan ürün ve hizmeti başarıyla sağlarız. Ürünlerin darbeye dayanıklı olması, darbede yön değiştirebilmesi, ses ya da alarm girişlerinin olup olmayacağı, ışıklandırma, kullanıcı sayısı ve daha pek çok özellik firmamız tarafından başarıyla sunulur. Önemli olan gerekli olan alt yapının sağlanması ve ihtiyaçların belirlene bilmesidir. Devamında ise bizler bu hizmeti en iyi şekilde sizlere sunarız. Teknoloji ve kalite buluşurken, kanun desteği sayesinde de tüm güvenlik önlemlerini tamamlarız.