0212 886 1733
SAYFALAR

Simpo Panel

Yangın ihbar panelleri arasında en çok tercih edilen ürünleri sizlere firmamızın kaliteli hizmetleri ile sunmaktayız. Günümüzde birçok alanda kullanılan yangın ihbar panelleri sayesinde ek personele gerek kalmıyor. Özellikle de yangın tehlikesinin daha yüksek olduğu iş yerlerinde, ofislerde, fabrikalarda, üretim merkezlerinde vs. kullanımı uygun olan yangın ihbar panelleri ile güvenliğin alınması çok daha rahat hale gelebilmektedir. Simpo panel teknolojisi ise sınıfının en iyi özelliklerini barındıran ve kullanımda birçok özelliği bir arada sunan ürünlerden biridir. 500 cihaza kadar küçük adreslenebilir sistemler için ideal çözümler sunan panel, analog adreslenebilir özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Sistem durumunun LCD panel ve LED göstergeleri vasıtasıyla görüntülenebilmesi ise ayrıca kullanımda kolaylık sağlamaktadır.

Simpo Panel ile Güvendesiniz

Maksimum 2 (TTE protokolü), 250 çevrim dışı cihaz sayısı, 48 zon özelliklerine sahip yangın ihbar paneli, her alanda kullanılabilir yönleriyle dikkat çekicidir. Teknolojinin son sınıf yazılımı ile donatılarak kullanıcıları yormayan panel ile beklentileri en iyi şekilde karşılamak mümkündür. Alanında en çok tercih edilen isimlerden biri olan simpo panel ile güvenliğini emin ellerde olacak. iş yerlerinde, fabrikalar, kimya sanayilerinde, marangoz ve mobilya atölyelerinde başta olmak üzere tüm alanlarda kullanılabilen paneller sayesinde gözünüz arkada kalmadan işlerinizi yapabilmenin tadına varacaksınız.

Güvenliğinizi güvence altına aldınız mı?

Eski zamanlara göre şimdilerde yangınların daha fazla çıktığını söylemek yanlış olmayacaktır. Artan teknolojik donanımlar ve iş alanlarında yapılan işlerin elektronik donanımlar üzerinde olması yangınların çıkış sebepleri olarak değerlendirilebilir. Ancak tüm bunlara karşı tedbir almak da iş sahiplerinin görevlerindendir. Simpo panel ile iş yerinizi ve kendinizi güvence altına alarak daha rahat ve güvenilir ortamlarda çalışmanın keyfini sürebilirsiniz.