0212 886 1733
SAYFALAR

Teletek Yangın Sistemleri ve Servisi

Teletek yangın sistemleri, günümüz iş alanlarında başta olmak üzere yaşam alanlarının her yerinde gerekli olan sistemlerdir. Teknolojinin ve üretimin artmasıyla birlikte üretim gücünün arttığı ülkemizde, büyük fabrikalar ve üretim tesisleri sürekli olarak risk altındadırlar. Doğal afetler ve yangınlar karşısında doğrudan çözüm aranmadığında kesinlikle başa büyük belalar gelebilir ve bu belaların telafisi de mümkün olmayabilir. Teletek yangın sistemleri servisi, tüm yukarıda saydığımız olumsuz olaylar karşısında kendinizi güvene almanız konusunda yardımcı olmaktadır. Elektronik ortamda durum kontrolü yapmak ve anında müdahale etmek artık çok daha kolay olacak. Siz işlerinizi yaparken sistemin koruması altında kalacaksınız.

Teletek yangın sistemleri ve servisi ne işe yarar?

Büyük işyerlerinde daha çok kullanılan ancak bununla birlikte farklı alanlarda da kullanılabilen yangın sistemleri, yangın çıkma esnasında ikaz ve alarm sistemini devreye sokarak olası faciaların önüne geçmek için kullanılır. Sistem devreye girdiğinde uyarılar ve varsa yangın söndürme sistemleri otomatik olarak devreye girer böylelikle olası facialardan kurtulmak çok daha kolay hale gelir. Çeşitli algılama elemanları kullanılarak geliştirilen teletek yangın sistemi ve servisi, alanında en başarılı sistemlerden biri olup yazılımı ve elektronik aksamları en iyi şekilde tasarlanmıştır. Isı dеdеktörü, gaz dedektörü, butonlar, multi sеnsör, vb) gеlеn sinyalleri gibi elemanlar devreye girerek yangın algılama ve söndürme sistemlerinin devreye girilmesi sağlanır. Bu da hem iş sahibi için hem de çalışanlar için büyük avantajlar sağlar.

Bizimle en iyisine sahip olun

Alanında yılların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız ile yapacağınız çalışmalarda kendi güvenliğinizi ve maddi kaynaklarınızı güvene alabilirsiniz. Teletek yangın servisi ve sistemleri sayesinde herhangi bir sıkıntı yaşamadan tehlikelere karşı kendinizi güvene alacaksınız. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim numaramızdan irtibata geçebilirsiniz.