0212 886 1733
SAYFALAR

Irıs panel

Yeni nesil yangın ihbar panelleri ile artık işlerin daha hızlı seyrettiğini ve ihbarların daha doğrucu olabildiklerine tanıklık ediyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ihbar panelleri de büyük oranda geliştirilerek hizmete sunuldu. 4 loopa kadar genişleyebilen adresli bir yangın algılama paneli olan Irıs panel, Türkiye’de en çok kullanılan panellerden biridir. 128 ayrı bölgeye bölünme özelliği, dokunmatik kontrol ekranı ile oldukça kullanışlı bir ayrıcalık sunmaktadır. İş yerlerinin yangına karşı güvenli hale getirilmesinde büyük bir etkiye sahip olan paneller sayesinde artık iş sahiplerinin gözü arkada kalmıyor. Kapsamlı özellikleri ve donanım ayrıcalıklarıyla sunulan panel ile hayatın kolaylıklarına sahip olabilirsiniz.

Irıs Panel özellikleri

Duman dedektörleri, ısı dedektörleri, sirenler, butonlar ve yönetilebilir modüller bağlanabilen panel, dedektör veya butonlardan gelen sinyallerle harekete geçerek çalışmaktadır. Panel, tek amaçlı olarak kullanılmak yerine kapsamlı özellikleri ile dikkat çekicidir. Çeşitli yazılım kodları eklenerek kullanılabilen Irıs panel; vanalar, makineler, elektrik panoları ve otomasyon panoları gibi önemli alanların kontrol edilmesinde oldukça kapsamlı bir üründür. Montaj ve kurulumu diğer panellere göre daha kolay olmasının yanında kullanım bakımından da segmentinin diğer ürünlerine göre daha rahat olması, kullanıcılar açısından oldukça etkilidir. İş yerlerinde, evlerde ve yaşam alanlarının diğer tüm bölgelerinde kullanıma uygun olan panel ile rahatlığın keyfini süreceksiniz.

Tedbirinizi Irıs Panel ile alın

İş yerlerinin ve özel olarak oluşturulan tüm alanların güvenliğini sağlamak için bazı teknolojik cihazlardan faydalanmak gerekiyor. Bu teknolojiler her geçen gün daha da geliştirilerek sunulurken özel yapımlı cihazlar sayesinde işlerin daha da kolaylaştığı görülmektedir. Irıs panel de teknolojinin son sınıf ürünlerinden biri olup kullanıcılarına kolaylık sağlamak adına üretilen kapsamlı bir üründür. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve kurulum desteği talebinde bulunmak için iletişim numaramızı arayabilirsiniz.